







Men's Check Print Shirt Beige Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 357069 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Check Print Shirt Beige Size L—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 357069 |























