









Men's Check Zip Jacket Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 365669 |
$169.99
Men's Check Zip Jacket Black Size M—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 365669 |























