







Men's Checkered Long Sleeve Shirt Beige Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 354457 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Checkered Long Sleeve Shirt Beige Size L—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 354457 |























