







Men's Checkered Long Sleeve Shirt Beige Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354346 |
$190.39
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Beige Size M—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354346 |























