







Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 356680 |
$88.40
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size L—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 356680 |























