







Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £300.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 302744 |
$61.20
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size S—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £300.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 302744 |























