






Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350624 |
$108.79
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size S—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350624 |























