











Men's Checkered Messenger Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 365668 |
$126.13
Original: $360.38
-65%Men's Checkered Messenger Bag Black—
$360.38
$126.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 365668 |























