








Men's Collar Logo Polo Shirt White Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353309 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Collar Logo Polo Shirt White Size L—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353309 |























