








Men's Ekd T-Shirt Pink Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Pink |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 340258 |
$176.79
Men's Ekd T-Shirt Pink Size XL—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Pink |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 340258 |























