









Men's Embroidered Logo Hoodie Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 366195 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Embroidered Logo Hoodie Grey Size L—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 366195 |























