










Men's Embroidered Logo Long Sleeve Shirt Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 367901 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Embroidered Logo Long Sleeve Shirt Black Size M—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 367901 |























