







Men's Embroidered Logo Nova Check Hoodie Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 363988 |
$271.99
Men's Embroidered Logo Nova Check Hoodie Black Size M—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 363988 |























