








Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 361316 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size M—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 361316 |























