







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 344124 |
$156.39
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size S—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 344124 |























