









Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 368072 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size XL—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 368072 |























