







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Blue Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350898 |
$95.20
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Blue Size M—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350898 |























