








Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 366956 |
$88.40
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size XL—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 366956 |























