







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 327607 |
$34.00
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size L—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 327607 |























