







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Item is slightly faded. |
| SKU | 352477 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size XL—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Item is slightly faded. |
| SKU | 352477 |























