







Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 365247 |
$285.59
Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size M—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 365247 |























