








Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 363634 |
$68.00
Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size S—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 363634 |























