










Men's Embroidered Logo Short Sleeve Shirt Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 363525 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Embroidered Logo Short Sleeve Shirt Black Size S—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 363525 |























