








Men's Embroidered Logo Sweatshirt Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 362984 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Men's Embroidered Logo Sweatshirt Grey Size M—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 362984 |























