







Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 357436 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size M—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 357436 |























