







Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 357299 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size M—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 357299 |























