







Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light fading to the underarms. |
| SKU | 360617 |
$68.00
Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size XL—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light fading to the underarms. |
| SKU | 360617 |























