








Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367419 |
$81.60
Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size L—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367419 |























