







Men's Embroidered Logo T-Shirt Purple Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 364600 |
$115.59
Men's Embroidered Logo T-Shirt Purple Size L—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 364600 |























