








Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Two small marks on the item. |
| SKU | 314793 |
$47.60
Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size M—
$47.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Two small marks on the item. |
| SKU | 314793 |























