







Men's Equestrian Knight Design Down Jacket Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 355626 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Men's Equestrian Knight Design Down Jacket Black Size XXL—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 355626 |























