







Men's Equestrian Knight Polo Shirt White Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 335641 |
$149.59
Men's Equestrian Knight Polo Shirt White Size M—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 335641 |























