












Men's Halstock Gilet Orange Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 355129 |
$265.19
Men's Halstock Gilet Orange Size S—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 355129 |























