







Men's Heritage Kensington Trench Jacket Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 355242 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Heritage Kensington Trench Jacket Beige Size S—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 355242 |























