







Men's Heritage Kensington Trench Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 355243 |
$258.39
Men's Heritage Kensington Trench Jacket Navy Size IT 48 / M—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 355243 |























