











Men's Horseferry Print Nylon Crossbody Bag Khaki
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Height | 17cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 358414 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Horseferry Print Nylon Crossbody Bag Khaki—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Height | 17cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 358414 |























