






Men's Logo Collar Polo Shirt Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365841 |
$45.22
Original: $129.19
-65%Men's Logo Collar Polo Shirt Black Size M—
$129.19
$45.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365841 |























