








Men's Logo Patch Polo Shirt Black Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 368372 |
$169.99
Men's Logo Patch Polo Shirt Black Size XL—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 368372 |























