








Men's Logo Print Hoodie Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 365860 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Men's Logo Print Hoodie Black Size M—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 365860 |























