







Men's Logo Print Hoodie Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366849 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Logo Print Hoodie Black Size S—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366849 |























