







Men's Logo Print Hoodie Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 363404 |
$237.99
Men's Logo Print Hoodie Black Size XXL—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 363404 |























