










Men's Logo Print T-Shirt White Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 361748 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Logo Print T-Shirt White Size L—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 361748 |























