








Men's Logo Print Top White Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to the underarms. |
| SKU | 353676 |
$95.20
Men's Logo Print Top White Size M—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to the underarms. |
| SKU | 353676 |























