






Men's Logo Print Zip Up Hoodie Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 357822 |
$333.18
Men's Logo Print Zip Up Hoodie Black Size S—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 357822 |























