





Men's Logo Wool Scarf Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 186cm |
| Width | 34.5cm |
| SKU | 352438 |
$163.19
Men's Logo Wool Scarf Beige—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 186cm |
| Width | 34.5cm |
| SKU | 352438 |























