







Men's Martin Monogram Swim Shorts Orange Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 14cm |
| SKU | 366538 |
$217.59
Men's Martin Monogram Swim Shorts Orange Size S—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 14cm |
| SKU | 366538 |























