











Men's Maxi Sonny Horseferry Belt Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 44cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 325334 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Maxi Sonny Horseferry Belt Bag Black—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 44cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 325334 |























