









Men's Nova Check Bomber Jacket Beige Size IT 52 / XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 367380 |
$360.38
Men's Nova Check Bomber Jacket Beige Size IT 52 / XL—
$360.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 367380 |























