










Men's Nova Check Brit Down Jacket Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365085 |
$278.79
Men's Nova Check Brit Down Jacket Navy Size L—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365085 |























