







Men's Nova Check Jacket Red Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 353244 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Nova Check Jacket Red Size M—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 353244 |























